Kurumsal

Integro

Şirketler grubumuzun temeli 1923 yılında Prof. Mustafa Nevzat Bey’in kendi adını taşıyan ilaç laboratuvarını kurmasıyla atılmıştır. Uzun yıllar ilaç ve ilaç hammaddeleri üretimi yaparak titiz, dikkatli ve hijyenik sinai üretim deneyimi kazanan grubumuz, 1973′ te gıda sektörüne girmeye karar vermiş ve ilk Pakmaya fabrikasını İzmit – Köseköy’ de işletmeye açmıştır. İlk fabrikasının ardından 1986’da İzmir – Kemalpaşa’ da ikinci, 1990’ da Düzce – Cumayeri’nde üçüncü maya fabrikasını kuran şirketimiz, Türkiye dışındaki ilk yatırımını 1998′ de Romanya’ nın Paşcani şehrinde gerçekleştirmiştir.

Tüm Pakmaya fabrikalarında üretim en yüksek uluslararası hijyen ve kalite standartlarına uygun olarak, bilgisayar kontrollü sistemler ile yapılmaktadır. Yaklaşık 1000 kişilik deneyimli bir kadroya ve çağın en gelişmiş teknik donanımına sahip tesislerde, kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla yaş, aktif kuru ve instant maya çeşitleri üretilir.

Temmuz 2007’ de, sektöründe dünya 3.’sü olan Pakmaya’ nın tarım ve hayvancılığa açılımını gerçekleştirmek üzere, % 100 yerli sermaye ile İntegro Gıda San. ve Tic. A. Ş. kurulmuştur.

İntegro Gıda San. ve Tic. A. Ş., Pakmaya’ nın fermantasyona dair bilgi birikimini tarım ve hayvancılık sektörüne uyarlamayı amaç edinmiş; kısa zamanda özgün ve ezber bozan ürünleriyle yem ve yem katkı sektöründe çeşitli devrimlere imza atmıştır.


Vizyon ve Misyon


Vizyon

Sunduğumuz ürün ve hizmetler ile hayvancılık sektörüne koruyucu hekimlik kavramını oturtmak ,masraflara hükmetmek,hastalıkları ve zararları daha ortaya çıkmadan kaynağında engelleyerek gelecekte sektörün fayda odaklı lider firması olmak.

Misyon

Pakmaya’nın dünya çapındaki fermantasyon bilgi birikimiyle tarım ve hayvancılık sektörüne öncülük etmek için varız.İntegro ailesi,iş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz bir bütün halinde bunun için çalışıyoruz.


Bilimsel Araştırma ve Geliştirme / Ar-GeBir şirketin başarısı sürekli yenilik ve dinamizm dir. En güncel araştırmaları ve çalışmaları takip eden güçlü ekibimiz ile Pak Biyoteknoloji Araştırma ve Geliştirme Merkez ekibimiz şirketmizin kalbini oluşturmaktadır. 1988 yılında kurulan Pak Biyoteknoloji Araştırma ve Geliştirme Merkezi ile değişen tüketici talep ve beklentilerini karşılayacak, daha kaliteli, daha dayanıklı ürünler geliştirmeyi hedeflemektedir. İki araştırma laboratuvarı, bir pilot tesis ve bir çevre teknolojisi laboratuvarı içeren merkezde doçent, doktor ve yüksek lisanslı araştırmacılardan oluşan uzman bir kadro görev yapmaktadır. Merkezde görev yapan araştırmacılar kimya, bilgisayar, makine, elektrik, elektronik ve çevre mühendisliği, mikrobiyoloji, biyokimya ve moleküler biyoloji gibi farklı disiplinlerden gelmektedir. Bu merkezde araştırmacılar ortak projeler üretmekte; ekip çalışmasının yarattığı sinerji ile ürün ve proses geliştirme ve yeni ürün elde etme konusunda çalışmalarını sürdürmektedirler.


Kalite Politikamız


En Yüksek Standartlarda Üretim

İzmit’te bulunan üretim tesisimiz, tüm ürünlerin GMP+ kapsamında en yüksek standartlarda üretilmesini ,en yüksek kalitede,eksiksiz ürün izlenebilirliğinden ve emniyetinden emin olmasını sağlamak için en son teknolojiyi kullanmaktadır.

Geniş Dağıtım Ağı

İntegro Gıda San. Ve tic. A.ş. geniş ürün yelpazesiyle Türkiye’ de 202 yem fabrikası müşterisine hammadde tedariği hizmeti vermekte, Trakya, Marmara, Ege, İç Ege, İç Anadolu, Doğu Akdeniz, Güneydoğu Anadolu bölgelerinde, 22 kişilik satış ekibi ve 414 bayi ile satış ve pazarlama faaliyetlerine devam etmektedir.


Kariyer


İş ilanlarımıza başvuru yapmak ve açık ilanlarımızı incelemek için kariyer sayfamıza göz atın


İş İlanları

Bize CV'nizi iletin, uygun ilanlarımız için size dönüş yapalım
info@integrogida.com


Basın Kiti


Integro Gıda Sanayi'ye ait tüm formatlardaki logoları indirmek için tıklayınız.


Kurumsal Ürünler

BİZE ULAŞIN

Gayrettepe Mah. Prof. Dr. Bülent Tarcan Cad. Engin Pak İş Merkezi No: 5 Kat : 6 Beşiktaş / İSTANBUL
Telefon:0 212 217 17 48 Faks: 0 212 217 17 71 E-posta: info@integrogida.com

s