Resmi büyütmek için üzerine tıklayınız.

inteStrong

GÜÇLÜ VE BAKIMLI TIRNAKLAR İÇİN…

İçerisindeki biotin, organik ve inorganik çinko, iyot ve bakır ile hayvanlarınızın ayak sağlığını korur.

İşletmeye yeni gelen hayvanlar başta olmak üzere ayak sağlığı ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi için özel olarak geliştirilmiştir.

Önceden yaşanmış ve yaşanmakta olan dijital dermatit, taban ülseri, laminit vakalarında tedaviyi hızlandırıcı, doku onarımını ve tırnak gelişimini teşvik edici şekilde formülize edilmiştir. Ürün, mevcut vakaların iyileşmesini hızlandırdığı gibi yeni şekillenecek vakaların da önüne geçilmesini sağlar.

İşletmeye alınan, özellikle ithal hayvanların yol, çevre, iklim, ortam şartlarının değişmesine bağlı oluşacak stresi en kısa sürede atmasını sağlayarak, bu strese ve bağışıklık sisteminin baskılanmasına bağlı oluşabilecek günlük canlı ağırlık artışındaki azalmalarını, akciğer hastalıklarını, tırnak problemlerini en aza indirgeyerek, iştahın açılmasına ve kuru madde tüketiminin artmasına vesile olur.

İçeriğindeki canlı maya sayesinde işletmeye yeni alınan ve önceki besleme alışkanlığı bilinmeyen hayvanları klinik ve subklinik işkembe asidozundan (yem çarpması) korur.

İçeriğindeki maya ve kil bazlı toksin bağlayıcı sayesinde kaba ve konsantre yemlerinizden gelen mikotoksinleri en etkili şekilde bağlayarak, bu toksinlerin yaratacağı hayvanlarınızı ölüme kadar götüren karaciğer toksikasyonları, meme hastalıkları, döl verimi problemleri ve tırnak hastalıkların önüne geçmenize yardımcı olur.

Hayvanlarınızı tırnak hastalıklardan korumak için hayvan başı 100 gr/gün

Tırnak bakımı sonrası veya tedavi amaçlı kullanım hayvan başı 200 gr/gün

İşletmeye yeni alınan hayvanlarınızın adaptasyonunu sağlamak, bağışıklık sistemini güçlendirmek için hayvan başı 100 gr/gün

Açık sarı renkte, toz karışım.

Ticari Elektronik İleti İzni Aydınlatma ve Onay Metnini okudum, tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesini onaylıyorum.

Ürünü Paylaş:

#İnteStrong

Benzer Ürünler


inteCalf
İncele
inteFertil
İncele
inte Total
İncele
inte TotalBesi
İncele
inte TotalSüt
İncele
inteBuffer
İncele

Haber Bülteni

İntegro'dan son gelişmeleri ve haberleri almak için formu doldurunuz.

Ticari Elektronik İleti İzni Aydınlatma ve Onay Metnini okudum, tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesini onaylıyorum.