Hikayemiz

Hikayemiz

Şirketler grubumuzun temeli 1923 yılında Prof. Mustafa Nevzat Bey’in kendi adını taşıyan ilaç laboratuvarını kurmasıyla atıldı. Uzun yıllar ilaç ve ilaç hammaddeleri üretimi yaparak titiz, dikkatli ve hijyenik sinai üretim deneyimi kazanan grubumuz, 1973′te gıda sektörüne girmeye karar vererek ilk Pakmaya fabrikasını İzmit - Köseköy’de işletmeye açtı. Ardından 1986’da İzmir - Kemalpaşa’ da ikinci, 1990’da Düzce - Cumayeri’nde üçüncü maya fabrikasını kuran şirketimiz, Türkiye dışındaki ilk yatırımını 1998′de Romanya’nın Paşcani şehrinde gerçekleştirdi.

Temmuz 2007’de, sektöründe dünya üçüncüsü olan Pakmaya’nın tarım ve hayvancılığa açılımını gerçekleştirmek üzere, %100 yerli sermaye ile İntegro Gıda San. ve Tic. A.Ş. kuruldu. İntegro, Pakmaya’nın fermantasyona dair bilgi birikimini tarım ve hayvancılık sektörüne uyarlamayı hedef edinerek, kısa zamanda özgün ve ezber bozan ürünleriyle yem ve yem katkı sektöründe büyük yeniliklere imza attı. İntegro, bugün biyoteknoloji alanında sahip olduğu dünya standartlarındaki bilgi birikimiyle Türkiye hayvancılık sektörünün gelişmesi için çalışıyor, bu amaçla tamamen yerel şartlara ve ihtiyaçlara özel, temel teknoloji platformları ve ürünler geliştiriyor.

İntegro Dünyası

İntegro'dan son gelişmeleri ve haberleri almak için formu doldurunuz.

Ticari Elektronik İleti İzni Aydınlatma ve Onay Metnini okudum, tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesini onaylıyorum.