Resmi büyütmek için üzerine tıklayınız.

DİRENÇ BUZAĞI JEL

ÇİFTLİĞİNİZİN GELECEĞİNİ İLK 12 SAAT İÇERİSİNDE GARANTİ ALTINA ALIN!

  • Kuvvetli vitamin ve mineral yapısı sayesinde buzağı gelişimini desteklerken, hastalıklardan korumaya da yardımcı olur.
  • Buzağıların bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Özellikle doğumdan sonraki ilk bir haftada gözlenen; sindirim, solunum sistemi hastalıkları kaynaklı ölüm vakalarını önemli ölçüde azaltır.

50gr’lık tek ürün buzağı doğduktan sonra ilk 12 saat içerisinde tek seferde ağız yolu ile verilir.

Jel karışım formundadır.

Ticari Elektronik İleti İzni Aydınlatma ve Onay Metnini okudum, tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesini onaylıyorum.

Sıkça Sorulan Sorular

Ağız sütünü ne kadar vermeliyim?
Buzağılara yeni doğduklarında ilk iki saat içerisinde mutlaka 3.5-4 litre arasında ağız sütü(kolostrum) içirilmelidir. Bu miktar gün içerisinde toplam 6-8 litreye tamamlanmalıdır. Ağız sütünün en önemli faydası, buzağıları en az 20 gün süreyle pek çok hastalık etkenine karşı korur. Ağız sütü içirildikten sonra buzağınızın bağışıklık sistemini güçlendirmesine yardımcı olan İntegro Gıda ‘nın buzağılar için özel olarak üretmiş olduğu 50 gr ‘lık bir adet Direnç Buzağı Jel ürününden, ilk 24 saat içerisinde tek seferde ağız yolu ile verilir. Buzağı ağız sütü nasıl tüketilmelidir? Buzağılara verilecek süt miktarı için aşağıdaki tabloya benzer şekilde program yapılmalıdır.

1.GÜN AĞIZ SÜTÜ 6-8 LİTRE
2.GÜN AĞIZ SÜTÜ 4-5 LİTRE
3. GÜN AĞIZ SÜTÜ 4-5 LİTRE
4-20. GÜNLER 5-6 LİTRE
21-45. GÜNLER 8 LİTRE
46-50. GÜBLER 6 LİTRE
51-55. GÜBLER 5 LİTRE
56-60. GÜNLER 4 LİTRE
61-65. GÜNLER 3 LİTRE
66-70. GÜNLER 2 LİTRE
Ağız sütünü nasıl saklamalıyım ?
Buzağıların ilk ve temel besin maddesi olan ağız sütü derin dondurucuda -20 C’de saklanabilir. İhtiyaç olduğunda hemen 38-42 °C’lik su banyosunda çözdürülüp kullanıma sunulabilir.
Yeni doğan buzağımın bağışıklığını nasıl güçlendiririm?
Yeni doğan buzağıya ağız sütü içirildikten sonra, İntegro Gıda ‘nın buzağılar için özel olarak üretmiş olduğu 50 gr ‘lık bir adet Direnç Buzağı Jel ürününden, ilk 24 saat içerisinde tek seferde ağız yolu ile verilir. 3.günden sonra süte veya mamaya, İntegro Gıda üretimi olan inte Calf ürününden günlük 20 gr ilave edebilirsiniz. inteCalf; bağışıklık sistemini güçlendirmeye, bağırsak florasını korumaya yönelik reçetesi ile; viral, bakteriyel ve  protozoal etkenlere bağlı ishallerde aktif fayda sağlar, ishal ve pnömaniye bağlı buzağı kayıplarının önüne geçmeye destek olur.

Ürünü Paylaş:

#Buzağı ağız sütü #Buzağı Jel #yeni doğan buzağı

Benzer Ürünler


TARGETOX PLUS
İncele
inteWall
İncele
RUMISACC
İncele
inteBuffer
İncele
inte Total
İncele
inte TotalBesi
İncele
inte TotalSüt
İncele
inteFertil
İncele
inteStrong
İncele
inteCalf
İncele
UltraMix
İncele
EcoSacc
İncele
BuziBON
İncele
intebon
İncele
VİTABON BESİ
İncele
VİTABON SÜT
İncele
AŞIMBON
İncele
AŞIMMİX
İncele
LOHUSABON
İncele
LOHUSAMİX
İncele
DİRENÇ KUZU JEL
İncele

İntegro Dünyası

İntegro'dan son gelişmeleri ve haberleri almak için formu doldurunuz.

Ticari Elektronik İleti İzni Aydınlatma ve Onay Metnini okudum, tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesini onaylıyorum.