Resmi büyütmek için üzerine tıklayınız.

JetSilaj Yonca

SİLAJINIZIN BESİN DEĞERLERİNİ HASATTAKİ TAZELİĞİNDE KORUR

JetSilaj Yonca, Türkiye’deki silaj yapım şartlarına özel olarak geliştirilmiş, İntegro® tarafından üretilen 4 tür laktik asit bakterisi ve 1 tür enzimden oluşan bir komplekstir.

Ürün içeriğindeki bakterilerin her biri, silaj oluşumunun farklı safhalarında faaliyet gösterecek biçimde formülize edilmiştir.

Yonca silajını, kapandıktan sonraki 48 saat içerisinde kritik pH değerinin altına getirir. Bu noktadan sonra silaj içerisinde zararlı mikroorganizmaların üremesini engeller. Silajın hasattaki tazeliğini ve besin değerlerini bütün sene korur.

JetSilaj Yonca Haberimizi Görüntülemek İçin Tıklayınız...

  • İntegro® Jet Silaj Yonca, silajınızın besin değerini muhafaza eder, küflenmeye karşı koruma sağlar.
  • JetSilaj YONCA içerisindeki laktik asit bakterilerinin her biri, fermantasyonun farklı zamanlarında faaliyet göstererek laktik asit üretirler.
  • Ürün içerisinde bulunan enzimler de, laktik asit üretimini hızlandırır ve kolaylaştırır. Bu sayede pH değeri kritik seviyenin altına düşer. 
  • Jetsilaj YONCA rekabetçi dışlama ile küf ve mayaların üreme şartlarını ortadan kaldırır, böylece silaj içerisine oksijen sızma durumunda küflenmeyi engeller.

  • 50 g JetSilaj Yonca 2 lt suya karıştırılarak çözdürülür.
  • Karışım 200 litreye kadar seyreltilir.
  • Püskürtme yöntemiyle 50 ton silaja homojen olarak uygulanır.

Beyaz renkli, toz karışım.

Ticari Elektronik İleti İzni Aydınlatma ve Onay Metnini okudum, tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesini onaylıyorum.

Ürünü Paylaş:

#Jet Silaj Yonca #İntegro Gıda

Benzer Ürünler


JetSilaj Mısır
İncele

İntegro Dünyası

İntegro'dan son gelişmeleri ve haberleri almak için formu doldurunuz.

Ticari Elektronik İleti İzni Aydınlatma ve Onay Metnini okudum, tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesini onaylıyorum.